Przyjazna szkoła. Edukacja, profilaktyka i rozwijanie kompetencji przyszłości
Dzięki realizacji projektu kontynuujemy współpracę z poznańskimi szkołami. Celem wspólnych działań jest profilaktyka, rozwijanie umiejętności społecznych wśród uczniów i uczennic, a także doskonalenie kompetencji kadry nauczycielskiej.
W minimum czterech poznańskich szkołach podstawowych lub ponadpodstawowych odbędą się:
- 23 warsztaty dla uczniów i uczennic. Bloki tematyczne: I. umiejętności społeczne i komunikacyjne, II. Psychoedukacja i profilaktyka zdrowia psychicznego, III. Edukacja na rzecz równości i różnorodności
- szkolenia dla kadry szkół rozwijające umiejętności wsparcia z dziećmi i młodzieżą z doświadczeniem traumy oraz na temat diagnozy i wsparcia w sytuacji kryzysu psychicznego u dziecka
Szkoły zainteresowane udziałem w projekcie zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem szkolenia@kopd.poznan.pl lub telefonicznego pod numerem +48 503 012 219.
Szczegółowy opis projektu TUTAJ
Projekt realizują: Izabela Bureń, Paulina Hryniewiecka, Maria Jeska, Dorota Pielichowska-Borysiewicz
#poznanwspiera
kwota dofinansowania: 25 200,00 zł
Dofinansowano ze środków budżetu Miasta Poznania

























